Manager Allegro w Apilo - integracja, z której nie możesz nie skorzystać

Andrzej Winnicki
01.04.2022

Oczywiste jest, że każdemu sprzedawcy zależy na poszerzaniu potencjalnej grupy odbiorców. Tak samo, jak na budowaniu dobrego wizerunku własnej marki. W zasadzie można powiedzieć, że obie te rzeczy idą ze sobą w parze. Jednak musisz wiedzieć, że prowadzenie przedsiębiorstwa działającego w branży e-commerce nie jest wcale takie łatwe, jakby mogło się wydawać.

Giganci internetowi narzucają wysokie standardy, a oczekiwania Klientów ciągle rosną. Dlatego warto skorzystać z dostępnych na rynku udogodnień. Jednym z nich jest Manager Allegro w Apilo (daw.ErpBox).

Apilo - co to takiego?

Apilo to nowoczesna platforma, która stworzona została z myślą o usprawnieniu działań sklepów internetowych. Możliwości tego serwisu są tak rozbudowane, że sięgają również korzystania z Allegro. Dzięki platformie Apilo możesz zautomatyzować zarządzanie sprzedażą online. A pomoże Ci w tym wspomniany wcześniej Manager Allegro. Dzięki temu połączeniu możesz m.in. korzystać z takich udogodnień, jak:

  • automatyczne, czyli wyjątkowo sprawne i szybkie uzupełnianie podstawowych pól;
  • korzystanie z bazy zdjęć, co ułatwi i przyspieszy w znacznym stopniu wystawianie aukcji;
  • wykonywanie szablonów aukcji, a tym samym utworzenie jednakowych opisów aukcji;
  • możliwość wystawiania oraz edycji aukcji z nowym opisem;
  • wygodne i szybkie filtrowanie wartości (ilość, cena, aukcje);
  • szybka i łatwa aktualizacja stanów magazynowych;
  • możliwość dodawania i usuwania wielu ofert w jednym czasie;
  • włączanie i wyłączanie wielu aukcji w jednym czasie;
  • możliwość wystawiania aukcji wielowariantowych.

Manager Allegro - ciągle na topie

Jeśli znasz platformę Allegro, to wiesz, że stale zachodzą w niej jakieś zmiany i aktualizacje. Dlatego rozumiemy, że czasami ciężko Ci jest za tym wszystkim nadążyć. Właśnie po to stworzyliśmy integrację Manager Allegro w Apilo, żebyś zawsze był na bieżąco - więcej. To wszystko sprawia, że Manager Allegro jest wyjątkowo skutecznym narzędziem zarówno w optymalizowaniu sprzedaży, jak i realizacji zamówień. Pozwala Ci on na zwiększenie obrotów oraz na lepszą koordynację zadań. A to z kolei przekłada się na więcej czasu wolnego, który możesz poświęcić na rozwój i reklamę firmy. Z kolei w przypadku Twoich pracowników na zrealizowanie większej liczny zamówień i podniesienie wskaźnika zadowolonych Klientów.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie