Luksusowe samochody na wynajem dla biznesmenów

Krzysztof Jagielski
16.03.2020

Samochód dla biznesmena to zazwyczaj nie tylko środek transportu, ale też miejsce do pracy. Auto musi więc być wygodne i przestronne, dlatego to nie przez przypadek, że najchętniej wynajmowane przez biznesmenów są pojazdy luksusowe.

Luksusowe samochody osobowe

Limuzyna to duży samochód o nadwoziu typu sedan, elegancko wykończony w środku, tak by zapewnić swoim pasażerom komfortową jazdę. Z klasyczną limuzyną kojarzone są przede wszystkim takie marki jak Rolls Royce, ale coraz częściej w tej roli występują luksusowe modele Mercedesa, Audi, BMW czy Lexusa.

Wynajmowane przez biznesmenów limuzyny mają przyciemniane szyby zapewniające dyskrecję, wygodne, skórzane fotele, barek, mini-lodówkę. Pracę na komputerze umożliwia dostęp do internetu oraz gniazda 230 V.

Van zamiast klasycznej limuzyny

W ofercie wielu firm, między innymi na viplimuzyny.com, są także samochody typu van, które na pierwszy rzut oka może nie kojarzą się z transportem dla ludzi biznesu, jednak doskonale wywiązują się z tego zadania. Zwłaszcza gdy chodzi o podróże na dłuższych dystansach, po drogach nieco gorszej jakości – vany są przestronniejsze, mają szerokie, idealnie wyprofilowane fotele, a kabina zapewnia więcej miejsca na nogi.

Luksusowe vany są wyposażone w rozkładane stoliki, dzięki czemu można na czas podróży zorganizować w nich małe biuro, a możliwość ustawienia foteli przodem do siebie ułatwia prowadzenie rozmów biznesowych, jeśli z samochodu korzysta więcej osób.

Samochód do zadań specjalnych

Do jazdy po szczególnie wymagającym terenie można wynająć luksusową terenówkę. Wnętrze nie różni się w zasadzie niczym, co oferuje tradycyjna limuzyna, są więc skórzane, wygodne fotele, przyciemniane szyby, klimatyzacja, podgrzewane i wentylowane siedzenia, WiFi.

Luksusowy samochód terenowy ma za to wielką przestrzeń bagażową, którą można wykorzystać do przewożenia ciężkiego i dużego sprzętu, co przydaje się wtedy, gdy nie chodzi o zwykłe spotkania biznesowe, a na przykład inspekcję w terenie albo oglądanie miejsca pod nową inwestycję.

Gdzie wynajmować luksusowe samochody?

Wynajmem luksusowych aut zajmują się wyspecjalizowane w takich usługach firmy transportowe. Duże firmy dysponują bogatą flotą różnego rodzaju pojazdów, jak również zapewniają usługi szoferskie oraz usługi biznesowe – klienci mogą liczyć na bezpieczną podróż, punktualność, dyskrecję oraz umiejętność szybkiego reagowania kierowcy na niespodziewane wydarzenia.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.