Kompleksowa obsługa logistyczna w Krakowie

Piotr Kowalczyk
08.01.2021

Niezależnie od rodzaju ładunku i potrzeb inwestora, strategia przewozu powinna być odpowiednio opracowana. W procesie transportu niezwykle istotną rolę odgrywa również odpowiednie magazynowanie przewożonego ładunku. Magazynowanie towaru musi natomiast odbywać się z uwzględnieniem wymaganych norm bezpieczeństwa. Jedynie skorzystanie z usług profesjonalistów daje gwarancję, że wszystkie ładunki zostaną przewiezione bez ryzyka utraty jakości oraz przechowane w odpowiednich warunkach.

Obsługa transportowa

W realizacji całopojazdowego i pełnogabarytowego transportu na trasach krajowych bardzo często niezbędne okazuje się zastosowanie odpowiednich naczep, w tym standardowych oraz izotermicznych. W specyficznych przypadkach wyjątkowo przydatne są także naczepy o niskiej masie własnej oraz chłodni, wyposażonych w nowoczesne systemy i rozwiązania. Każda realizacja musi być dostosowana do gabarytów, które mogą się różnić w zależności od branży - budowlanej, AGD czy papierniczej. Firma transportowa Kraków Alfa Sped dysponuje taborem pojazdów, który realizuje usługi transportowe ładunków różnego typu.

Magazynowanie i obsługa operacji logistycznych

Firma transportowa Alfa Sped dysponuje własnymi magazynami typu x-dock, które pozwalają na optymalną organizację przestrzeni dostosowanej do potrzeb klienta. W ten sposób zyskać można prawidłowe zabezpieczenie ładunku, a tym samym jego skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. Magazyny znajdują się pod stałą ochroną, a na ich wyposażeniu znajdują się terminale przeładunkowe, komory chłodnicze oraz rampy załadunkowe o zróżnicowanej wysokości. Firma spedycyjna Alfa Sped w Krakowie oferuje kompleksową obsługę logistyczną, realizując usługi wysokiej jakości niezależnie od wielkości załadunku. Transport oferowany jest zróżnicowanym grupom odbiorców - w tym hurtowniom, sieciom handlowym czy magazynom buforowym i centralnym.

Profesjonalny transport FLT

Transport FLT polecany jest przedsiębiorcom, którzy mają do przewiezienia towar zajmujący całą powierzchnię ładunkową. Przewożone dobra trafiają bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy, co znacząco przyspiesza oraz usprawnia całą realizację. Firma Alfa Spe oferuje swoim klientom kalkulator kosztu transportu FLT, które ułatwiają oszacowanie wydatków związanych z przeprowadzeniem usługi. Obsługa logistyczna realizowana jest za pomocą profesjonalnych samochodów o dużej ładowności, wyposażonych w agregaty chłodnicze oraz windę załadunkową. Cały proces dopełniają usługi dystrybucyjne, w tym artykułów spożywczych, napojów czy wyrobów alkoholowych.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.