Jak dostać się do Holandii?

Antoni Kwapisz
30.11.2020

Podróże poza granice Polski nie zawsze musza się odbywać za pomocą samolotów. Wiele osób boi się latać, dlatego warto znaleźć dobrą alternatywę dla tego typu przemieszczania się. Dodatkowo koszt biletów lotniczych w wielu przypadkach jest bardzo wysoki i nie każdy może sobie pozwolić na tak duży wydatek. W związku z tym warto skorzystać ze specjalnych połączeń, np. do Holandii, jakie oferuje firma Inter-Tour.

  1. Podróż do Holandii z Inter-Tour
  2. Jak przebiega transport?

Podróż do Holandii z Inter-Tour

Obecnie większość osób myśląc o podróżach zagranicznych, od razu wybiera linie lotnicze. Jest to jednak jedyny sposób podróżowania. Dla wielu ludzi lot samolotem to niebywały stres, dlatego firma Inter-Tour prowadzi przejazdy do różnych państw na terenie Europy za pomocą autobusów. Profesjonalne usługi przewozowe realizowane są na najwyższym poziomie. Wszystkie busy to nowoczesne pojazdy z szeroką gamą udogodnień. Firma zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Auta prowadzone są przez wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców, a samochody regularnie przechodzą kontrolę, która dopuszcza auta do ruchu drogowego. Firma nie korzysta z tradycyjnych dużych autokarów turystycznych, a z mniejszych budów. Takie rozwiazanie ma wpływać na podwyższenie komfortu pasażerów. Wszystkie vany oferują najnowocześniejsze wyposażenie. Dodatkowo mniejsze gabaryty i brak dużego obciążenia nie wpływają na żadne ograniczenia podczas podróży. Małe rozmiary pozwalają także na wjazd do miejsc, gdzie przeważają wąskie uliczki. w ten sposób nasi kierowcy wybierają najrzadziej oblegane trasy, co znacznie przyśpiesza podróż. 

Jak przebiega transport?

Holandia jest oddalona od Polski o ponad 1000 kilometrów. Państwa te leżą w tej samej strefie czasowej. Dużym atutem firmy Inter-Trans jest bardzo rozbudowany rozkład jazdy. Busy do Holandii jeżdżą codziennie. takie rozwiązanie nie jest stosowane w przypadku samolotów, dlatego korzystając z linii lotniczych należy bardzo dokładnie przemyśleć terminy wyjazdu oraz powrotu. Busy kursują z wielu miejsc na terenie całej Polski, np z województw opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Ceny rozpoczynają się od 300 zł. Oczywiście każdy pasażer może wziąć na pokład określonej wielkości bagaż. W trakcie jazdy kierowca robi kilka przystanków, które pozwolą na rozprostowanie nóg oraz chwilę oddechu. Na szczególną uwagę zasługuje usługa dojazdu pod wskazany adres. Lotniska często są oddalone od mniejszych miejscowości. Kierowca Inter-Tour odbiera pasażerów nawet z ich własnych domów, a dowiezie do miejsca docelowego w Holandii dokładnie pod drzwi nowego miejsca zamieszkania. W ten sposób nie trzeba organizować dodatkowych lokalnych przewozów. 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.