Ford Transit - niezawodne samochody dla firm z branży logistycznej

Remigisz Szulc
14.12.2020

Samochód, który będzie wykorzystywany do pracy, musi spełniać szereg funkcji i zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort podczas wielogodzinnej jazdy. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że osoby z branży logistycznej mają wysokie wymagania, w trakcie poszukiwania idealnego samochodu do pracy. Na szczęście na rynku jest kilka pojazdów, które szczególnie polecane są do tego typu zadań. Jednym z nich jest Ford Transit. Samochód, który idealnie sprawdza się, jako wsparcie praktycznie w każdej pracy, bez względu na jej charakter. 

Komfort i nowoczesność w Fordzie Transicie

Samochody dostawcze rzadko kojarzone są z komfortem jazdy i nowoczesnością. Kierowcy często wychodzą z założenia, że taki pojazd powinien być w głównej mierze praktyczny i funkcjonalny. Nie powinny więc nikogo dziwić opinie o Fordzie Transicie, który idealnie wpisuje się w tę charakterystykę. Jest on dowodem na to, że wnętrze samochodu dostawczego może także być niezwykle wygodne. Wysokiej jakości materiały, sprawiły, że deska rozdzielcza w nim wygląda, jak w aucie osobowym o wyższym standardzie. Nowoczesne i eleganckie wnętrze jest więc wizytówką Forda „dostawczaka”. Wyprofilowane fotele są w stanie zagwarantować komfort jazdy nawet w trakcie wielokilometrowej i wielogodzinnej podróży. Na dodatek został on wyposażony w wiele praktycznych schowków, dzięki czemu kierowca można spakować do nich wszystko to, czego potrzebuje na długą podróż. 

Panowanie nad samochodem w każdych warunkach

Przewożenie sporego ładunku autem dostawczym nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego też Ford Transit został wyposażony w szereg udogodnień i zabezpieczeń, które sprawiają, że kierowca może czuć się pewniej za kierownicą, nawet w najtrudniejszych warunkach. W Fordzie zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, a jednym z nich jest AWD, czyli inteligentny system napędu na cztery koła, który dawkuje moc odpowiednio do podłoża i przyczepności koła w danym momencie. 

Ponadto można w nim znaleźć także system kontroli obciążenia ładunku, który współpracuje z systemem ESP. Technologia ta gwarantuje, że auto nawet załadowane po sam dach, będzie prowadzić się stabilnie i pewnie. Dodatkowo wbudowane kamery i czujniki pozwalają spokojnie manewrować w wąskich uliczkach tyłem do kierunku jazdy. Wzniesienia dla Forda Transita także nie są żadną przeszkodą. Kierowcy, którzy jeżdżą tym autem dostawczym, mają do swojej dyspozycji układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach. Nie ma więc obawy, że stoczy się ono podczas startowania z miejsca na górce. 

Jazda w nocy nie jest już problemem

Ford Transit został wyposażony w odpowiednie oświetlenie, dzięki czemu poruszanie się w nim w nocy nie będzie stanowiło żadnego problemu. W reflektory wbudowano system, który doświetla zakręty, a uruchamia się dopiero w momencie włączenia kierunkowskazu. Na uwagę zasługuje również automatyczne sterowanie oświetleniem. Co ważne, Ford Transit ma nowoczesne rozwiązanie, które samoczynnie dobiera natężenie światła, w zależności od tego, czy ktoś znajduje się w ich pobliżu, czy też nie. Dzięki temu nie ma obaw, że kierowca mijający auto zostanie oślepiony. 

Duża i przemyślana przestrzeń ładunkowa

W samochodach dostawczych niezwykle istotna jest duża przestrzeń ładunkowa oraz to, w jaki sposób możemy ją wykorzystać. W ofercie Auto-Boss znajdziesz Forda Transita, który jest niezawodny w tej kwestii. Jego producenci zadbali o to, aby przestrzeń ładunkowa była w nim funkcjonalna i praktyczna. Znajdziesz w nim szereg udogodnień jak na przykład szeroki stopień, który ułatwia rozładunek i załadunek i uchwyty mocujące. We wszystkich modelach Forda Transita, jakie znajdziesz w Auto-Boss Chorzów, zwiększeniu uległa również przestrzeń ładunkowa. Dzięki temu nie musisz już stosować bagażników dachowych, jak to miał miejsce w starszych egzemplarzach z lat ubiegłych. Jeśli szukasz samochodu dostawczego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, to Ford Transit jest autem dedykowanym specjalnie Tobie!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.